Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 19 Poland-Italy (1)

10:15 Санок Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
11:15 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
11:55 Ясло Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
12:20 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
12:50 Горлице Bardiovska str. 4
13:20 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:50 Новы-Сонч Dworzec PKS
14:25 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
15:05 Мшана-Дольна Dworzec PKS
15:40 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
11:30 Нова Сажина dworzec PKP
11:10 Лежайськ dworzec PKP
12:20 Кольбушова dworzec PKP
14:00 Мелець parking obok dworca PKS
11:30 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
12:10 Ярослав dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
12:30 Пшеворск Dworzec PKS
13:20 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
13:50 Ропчице Dworzec PKS Zielona 1
14:15 Дембица dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
15:00 Тарнув dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
15:30 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:50 Бохня Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
09:45 Замосць Bus Station, Hrubieszowska 1
11:10 Янів-Любельський Dworzec PKS
11:50 Нисько Plac Wolności
12:15 Стальова Воля Dworzec PKS
13:05 Тарнобжег Bus Station pl.2, ul. A. Mickiewicza
12:45 Сандомир parking przed dworcem PKP
12:40 Островець-Свентокшиський Dworzec PKP, ul. Żabia 40
13:15 Стараховіце dworzec zachodni PKS
10:30 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
12:00 Пулавы przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
13:00 Радом dworzec PKS
13:45 Скаржисько-Каменна zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:45 Кельце Dworzec PKS
15:30 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
16:00 Щекоцини Dworzec PKS
16:45 Заверце przystanek MZK ul. Sikorskiego
17:00 Тарновські Гури dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
15:45 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
16:15 Пщина plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
17:00 Жори Dworzec PKS
17:30 Рибник Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
14:45 Суха-Бескидзька Dworzec autobusowy, st. nr 3
15:30 Вадовіце Dworzec autobusowy
15:55 Андрихув Dworzec autobusowy
16:20 Кенти Dworzec autobusowy
16:55 Освенцим Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
16:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
17:15 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
17:30 Хожув Pl. Powstańców Śl.
17:40 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
17:45 Забже Pl. Warszawski
18:30 Гливице zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
19:15 Водзіслав-Шльонський Stacja benzynowa przy rondzie /MC DONALDS
22:20 Брно ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum'
00:15 Відень Stadion Center, Olympiaplatz 2
04:00 Целе stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
04:30 Любляна Dworzec autobusowy st. 8
07:10 Венеція Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
07:10 Местре Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
08:00 Виченца Dworzec kolejowy
09:30 Верона Bus stop, Porta Nuova, st. Cardinale Girolamo
10:45 Модена Bus Station, Via Glauco Gottardi
11:45 Болонья Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
13:15 Флоренция Piazzale Montelungo Fermata Bus
14:05 Ареццо Via Bernardo Rossellino 11
16:50 Рим Bus Station Tiburtina pl. 18
17:45 Фрозіноне Railway Station Piazza A. Kambo 2
18:30 Кассино Highway
19:00 Кайанелло Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
19:30 Казерта Railway Station-Piazza Garibaldi
20:10 Неаполь Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
20:45 Помпеи Piazza Mercato
21:15 Салерно Piazza Concordia
21:45 Баттипалья Parking near Villa Comunale/Bar Consis/
10:30 Брешія Dworzec autobusowy, st. 22-23
11:30 Бергамо Bus Station, Pullma-Piazza Marconi
12:30 Милан terminla bus Milano-Lampugnano
14:00 Алессандрия Stazione Fs-Via Della Republica
15:30 Генуя Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
16:30 Савона Railway Station, Piazza Aldo Moro
17:40 Таджа Via Boselli 50, near UniCredit Bank
17:40 Санремо Via Boselli 50, near UniCredit Bank
18:20 Монако Autogril La Scoperta
18:40 Ницца Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE
19:20 Канны Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
13:00 Чезена Dw.Kolejowy Via Europa
13:45 Ріміні Via A. Fada ( centro studi )
15:15 Анкона Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
16:05 Чивитанова-Марке Gas station Esso Via Silvio Pellico 46
16:20 Порто-Сан-Джорджо Parking, Via Santa Vittoria 5
16:35 Сан-Бенедетто-дель-Тронто Highway near hotel TRUCK ONE Via San Giovanni Scaffa
16:55 Джулианова Parking/Hotel Breaking via Italia
17:35 Пескара Stazione FS, piazza della Republica
18:35 Ланчано Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
19:05 Термолі Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
19:30 Сан-Северо Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
20:05 Фоджа Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
20:45 Чериньола Bus Station, Via dei Mandorli st., opposite the petrol station Tamoil
21:50 Барі Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro
22:45 Таранто dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta
23:35 Бріндізі Via Galanti 1 Ist. Prof.
23:55 Лечче Parking na wprost hotelu Tiziano
Перевізник: SINDBAD
Багаж: 1шт.до 25 кг-бесплатно, каждый следующий 10 EUR.
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 48 год. до від'їзду: 75%
від 48год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Дети 0-12 лет
10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 55 лет
10% Группа от 10 чел.
50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information