Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 229 Krivoy Rog - Praha

22:30 Кривий Ріг Bus Station, Dnepropetrovkse ave. 1a
01:00 Кіровоград Bus Station, 1 Olexandrijske s.
03:30 Черкаси Bus Station
05:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal
08:30 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
10:30 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
13:15 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
16:50 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
19:10 Краковець customs (UA-PL)
20:30 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
23:40 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
01:10 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:40 Острава Bus Station, pl.5
04:10 Оломоуц Bus Station, Sladkovského 142/37
05:40 Брно Bus Station "Zvonarka"
08:40 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: Musil Tour s.r.o.
Багаж: 1шт. до 25кг(30x60x80)-бесплатно, каждый след. от 10 USD или 80 UAH
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 85%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Студент (ISIC)
10% Пенсионеры от 60 лет
50% Дети 4-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information