Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 270 Dresden - Warnemunde (13:05)

13:05 Дрезден Hbf., Bayerische Strasse
13:20 Дрезден Hansastraße (Neustadt)
15:10 Берлин аеропорт Шенефельд Airport "Shonefeld"
16:00 Берлин Alexanderplatz, st. Alexanderstraße 3
18:55 Росток ZOB
19:20 Росток Warnemünde Werft
19:25 Росток Warnemünde Strand (Jugendherberge)
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information