Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 295 Киев - Гайсин

08:00 Київ Bus Station "Pivdenna", metro "Ippodrom", Ak.Glushlova str, 3
10:11 Володарка Request stop
10:55 Тетіїв Lenina str. 20
11:14 Бугаївка (Оратівський р-н) Request stop
11:24 Акимівка (Оратовський р-н) Request stop
11:42 Животівка Request stop
11:55 Оратів (Вінницька обл., поселок) Nevskogo str. 20
12:22 Бабин Request stop
12:29 Паріївка Request stop
12:41 Кальник (Вінницька обл.) Request stop
12:55 Дашів Gorkyoho str. 16
13:02 Камяногірка (Іллінецький р-н) Request stop
13:16 Гунча Request stop
13:30 Гайсин Bus Station, 128 1Tranvya str.
Перевізник: ВасилькивТрансАвто
Багаж: 1 шт. багажа и ручная кладь - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
Умови повернення: до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information