Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 296 Гайсин - Киев

15:20 Гайсин Bus Station, 128 1Tranvya str.
15:33 Гунча Request stop
15:47 Камяногірка (Іллінецький р-н) Request stop
16:00 Дашів Gorkyoho str. 16
16:10 Кальник (Вінницька обл.) Request stop
16:22 Паріївка Request stop
16:29 Бабин Request stop
17:00 Оратів (Вінницька обл., поселок) Nevskogo str. 20
17:09 Животівка Request stop
17:25 Акимівка (Оратовський р-н) Request stop
17:32 Бугаївка (Оратівський р-н) Request stop
17:50 Тетіїв Lenina str. 20
18:35 Володарка Request stop
20:45 Київ Bus Station "Pivdenna", metro "Ippodrom", Ak.Glushlova str, 3
Перевізник: ВасилькивТрансАвто
Багаж: 1 шт. багажа и ручная кладь - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
Умови повернення: до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information