Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 31 Мюнхен - Гамбург (10:30)

10:30 Мюнхен ZOB
12:50 Нюрнберг аеропорт Airport
13:50 Бамберг Hbf
14:40 Швайнфурт Hbf
17:00 Кассель Kaufungen Papierfabrik
17:45 Геттинген Hbf. Berliner Str.
19:30 Ганновер ZOB
21:30 Гамбург ZOB am Hbf
Перевізник: Postbus
Багаж: 1шт. до 23кг (74,5x49,5x27,5)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information