Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 316 Созополь - Кривой Рог

10:00 Созопол restaurant Cherno more
10:15 Чорноморець on the route (under the bridge)
10:40 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
11:00 Сарафово bus stop airport
11:20 Поморіє Bus Station in new town
11:30 Ахелой restaurant Black And White
11:35 Равда post, restaurant Tornado
11:40 Несебр Hotel Fiesta Panorama
12:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
12:40 Обзор Bus Station
12:50 Бяла АЗС у дороги
13:00 Камчія fork to Kamchia
13:30 Варна "Poligraphia" bus station
13:50 Св. Константин и Елена Parking near complex
13:55 Сонячний День Bus Station
14:10 Золоті піски Управление
14:20 Кранево "Top Market" bus station
14:30 Албена Bus Station
14:50 Балчик Gas Station "Lafi"
15:30 Каварна route Varna - Durankulak
10:15 Одеса Bus Station "Central" pl.10
14:00 Миколаїв Lenina ave. 98/ shopping center "City Center"
18:00 Кривий Ріг pr. Mira, bus station 95 quarter, Antoshka shop
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information