Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 333 Kharkov - Krakow - Praha

23:00 Харків Bus Station, 22 Gagarina av.
01:30 Полтава Bus Station, 7 Velikotirnovskaya str.
03:30 Лубни Bus Station, Radyanska 157
04:00 Пирятин Bus Station, Chervonoarmejska 154
05:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal
07:00 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
08:30 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
09:00 Київ Bus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy
10:30 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
13:15 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
16:50 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
19:10 Краковець customs (UA-PL)
20:30 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
23:40 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
01:10 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:40 Острава Bus Station
04:10 Оломоуц Sladkovskeho 142/37
05:40 Брно Bus Station "Zvonarka"
08:40 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: Musil Tour s.r.o.
Багаж: 1шт. до 25кг(30x60x80)-бесплатно, каждый след. от 10 USD или 80 UAH
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 85%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Студент (ISIC)
10% Пенсионеры от 60 лет
50% Дети 4-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information