Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 350 Rakhov - Praha

13:00 Рахів Bus station str. Privokzalna 11
14:50 Тячів Bus Station, Mayakovskogo str. 4a
15:40 Хуст Bus Station str. Ivana Franka 118
16:40 Іршава Bus Station, 42 Gagarina str.
17:40 Мукачеве Bus Station, Akademika Pavlova str. 14
18:40 Ужгород Bus Station, 2 Stantsijna str.
22:35 Попрад Bus Station
00:35 Жиліна Bus Station
04:50 Брно Bus Station "Zvonarka"
06:10 Градець Кралове Terminal pl.H3
07:30 Прага Bus Station "Zhelivskeho"
Перевізник: Regabus
Багаж: 1 шт. до 25кг -бесплатно, каждый следующая от 7 EUR
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 75%
від 48год. до 6 год. до від'їзду: 50%
менше 6год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Студент (Euro26)
10% Студент (ISIC)
10% Пенсионеры от 60 лет
20% Дети 10-15 лет
50% Дети 4-10 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information