Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 354 Saalfeld - Berlin (08:25)

08:25 Зальфельд Bf
08:35 Рудольштадт Schwarza Traube
08:45 Рудольштадт Bahnhof
08:55 Ульштедт Bahnhof
09:05 Орламюнде Bahnhof
09:10 Кала Bahnhof
09:35 Єна Bus Station "Paradies"
12:30 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information