Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 354 Зальфельд - Берлин (16:25)

16:25 Зальфельд Bf
16:35 Рудольштадт Schwarza Traube
16:45 Рудольштадт Bahnhof
16:55 Ульштедт Bahnhof
17:05 Орламюнде Bahnhof
17:10 Кала Bahnhof
17:35 Єна Bus Station "Paradies"
20:30 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information