Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 368 Прага - Кишинев

11:30 Прага Bus Station "Florenc"
15:30 Брно Bus Station "Zvonarka"
22:00 Арад Request stop
00:00 Дева Request stop
01:00 Сібіу Request stop
02:00 Фагарас Request stop
04:00 Брасов Request stop
05:30 Онешті Request stop
06:30 Аджуд Request stop
08:00 Бирлад Request stop
09:00 Хуши Request stop
12:30 Хинчешти Request stop
16:30 Кишинів Bus Station "SUD" str. Hincest 145
15:00 Бельци Request stop
15:00 Оргіїв Request stop
15:00 Леова Request stop
16:00 Кагул Request stop
15:00 Каушани Request stop
Перевізник: Ledianta Tur
Багаж: 2шт. до 25кг(80x80)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студент
50% Дети 5-10 лет
80% Дети 0-5 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information