Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 369 Kiyv - Talne

07:35 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
08:50 Біла Церква Bus Stop near tire factory, M-05 87km
09:55 Жашків Bus Station
10:08 Сорокотяга Bus Station
10:15 Охматів Bus Station
10:30 Березівка (Маньківський р-н) Bus Station
10:55 Буки (Черкаська обл.) Bus Station
11:25 Маньківка (Черкаська обл.) Bus Station
11:33 Поташ Bus Station
11:48 Роги Bus Station
11:52 Поташ (Тальновський р-н) Bus Station
12:00 Мошурів Bus Station
12:15 Тальне Bus Station
Перевізник: Avtotranzit
Багаж: 1 багажное место - 10% от стоимости билета
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 4 год. до від'їзду: 25%
менше 4год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information