Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 370 Talne - Kiev

16:00 Тальне Bus Station
16:15 Мошурів Bus Station
16:25 Поташ (Тальновський р-н) Bus Station
16:30 Роги Bus Station
16:47 Поташ Bus Station
17:00 Маньківка (Черкаська обл.) Bus Station
17:35 Буки (Черкаська обл.) Bus Station
17:48 Березівка (Маньківський р-н) Bus Station
18:04 Охматів Bus Station
18:11 Сорокотяга Bus Station
18:40 Жашків Bus Station
19:41 Біла Церква Bus Stop near tire factory, M-05 87km
20:55 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1
Перевізник: Avtotranzit
Багаж: 1 багажное место - 10% от стоимости билета
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 4 год. до від'їзду: 25%
менше 4год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information