Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 374 Kishinev - Praha

09:00 Кишинів Hotel Kishinev Bulvar Konstantin Negruti 7
10:00 Кишинів Bus Station "SUD" str. Hincest 145
13:30 Хуши Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
15:00 Бирлад Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
16:00 Текуч Autogara Gegi, str.Transilvaniei
16:45 Аджуд Autogara, Strada Tineretului 35
17:30 Онешті Autogara, Bulevardul Republicii 78
19:30 Брасов Autogara Bartolomeu
20:30 Фагарас B-dul Unirii 13
21:45 Сібіу Bus Station Turnișor
22:45 Себес Autogara Voltrans
23:50 Дева Autogara, parcare McDonalds
02:45 Арад Autogara str.6 Vanatori 2-4
10:00 Брно Bus Station "Zvonarka"
12:30 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: ORLAN s.r.o.
Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 300 CZK.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студент
50% Дети 5-12 лет
80% Дети 0-5 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information