Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 374 Praha - Kishinev

10:30 Прага Bus Station "Florenc"
13:00 Брно Bus Station "Zvonarka"
00:05 Арад Bus Station, Vanatori str.6 (Atlasib)
02:00 Дева Bus Station (McDonalds)
03:00 Себес Bus Bus station, near train station, Vanatori street
04:00 Сібіу Bus Station (McDonalds)
05:00 Фагарас Bus Station
06:00 Брасов Bus Station, 3 Bartolomeli
07:30 Онешті Autogara, Bulevardul Republicii 78
08:00 Аджуд Autogara, Strada Tineretului 35
09:00 Текуч Autogara Gegi, str.Transilvaniei
09:30 Бирлад Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
10:00 Хуши Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Кишинів Railway Station (Gara Feroviara)
Перевізник: Dac Trans
Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Студент
10% Пенсионеры
50% Дети 0-10 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information