Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 374 Прага - Кишинев

11:30 Прага Bus Station "Florenc"
14:30 Брно Bus Station "Zvonarka"
23:30 Арад Autogara str.6 Vanatori 2-4
02:30 Дева Autogara, parcare McDonalds
03:30 Себес Autogara Voltrans
04:30 Сібіу Bus Station Turnișor
05:45 Фагарас B-dul Unirii 13
07:00 Брасов Autogara Bartolomeu
09:00 Онешті Autogara, Bulevardul Republicii 78
09:45 Аджуд Autogara, Strada Tineretului 35
10:30 Текуч Autogara Gegi, str.Transilvaniei
11:30 Бирлад Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
13:00 Хуши Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
15:00 Кишинів Bus Station "SUD" str. Hincest 145
15:30 Кишинів Hotel Kishinev Bulvar Konstantin Negruti 7
Перевізник: ORLAN s.r.o.
Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 300 CZK.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студент
50% Дети 5-12 лет
80% Дети 0-5 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information