Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 374 Прага - Кишинев

10:30 Прага Bus Station "Florenc"
13:00 Брно Bus Station "Zvonarka"
00:05 Арад Bus Station "Atlasib"
02:00 Дева Bus Station (McDonalds)
03:00 Себес Bus Station
04:00 Сібіу Bus Station (McDonalds)
05:00 Фагарас Bus Station
06:00 Брасов Bus Station Bartolomeu
07:30 Онешті Bus Station
08:00 Аджуд Autogara, Strada Tineretului 35
09:00 Текуч Bus Station
09:30 Бирлад Bus Station
10:00 Хуши Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Кишинів Railway Station
Перевізник: Dac Trans
Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Студент
10% Пенсионеры
50% Дети 0-10 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information