Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 383 Либерец-Прага-Рахов

09:30 Ліберець Bus Station, 885/5 Vaňurova str.
10:45 Млада-Болеслав Bus Station, tř. Václava Klementa 1459
12:30 Прага Bus Station "Florenc"
15:30 Брно Bus Station "Zvonarka"
18:30 Острава Gas station Shell
19:20 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
21:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
23:00 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
05:00 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
06:15 Стрий Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
07:15 Долина Bus Station, 1 Privokzalna str.
08:00 Калуш Bus Station, 15 Privokzalna str.
08:45 Івано-Франківськ Bus Station, 30 Zaliznichna str.
10:30 Надвірна square near Eternal flame
11:00 Делятін Center
11:00 Рахів Bus station str. Privokzalna 11
Перевізник: D.M.D. Group
Багаж: 2 шт. до 25кг(30x60x100)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK.
Додаткова інформація: Возможна перевозка животных со всеми документами, доплата 20-50% от билета в зависимости от размера
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 85%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (ISIC)
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information