Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 383 Rachiv-Praha-Liberec

09:30 Рахів Bus station str. Privokzalna 11
11:00 Делятін Center
11:30 Надвірна square near Eternal flame
13:00 Івано-Франківськ Pasechnaya, Bus station
13:45 Калуш Bus Station, 15 Privokzalna str.
14:35 Долина Bus Station, 1A Shevchenka str.
15:45 Стрий Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
17:15 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
21:00 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
23:50 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
00:10 Краків аеропорт Airport
01:20 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:50 Острава Gas station Shell
05:50 Брно Bus Station "Zvonarka"
08:50 Прага Bus Station "Florenc"
09:50 Млада-Болеслав Bus Station, tř. Václava Klementa 1459
11:00 Ліберець Bus Station, 885/5 Vaňurova str.
Перевізник: D.M.D. Group
Багаж: 1шт. до 25кг(30x60x80)-бесплатно, каждый след. от 10 USD или 80 UAH
Додаткова інформація: Возможна перевозка животных со всеми документами, доплата 20-50% от билета в зависимости от размера
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 85%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (ISIC)
50% Дети 4-12 лет
80% Дети 0-4 лет
99% Служебный

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information