Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 386 Ямполь - Хмельницкий

11:10 Ямпіль (Хмельницька обл.) Request stop
11:16 Тихомель Request stop
11:21 Водички (Хмельницька обл.) Request stop
11:27 Сушівці Request stop
11:33 Жемелинці Request stop
11:41 Мокроволя Request stop
11:50 Білогіря (Хмельницька обл.) Bus Station
11:59 Семенів (Білогорський р-н) Request stop
12:08 Денисівка (Хмельницька обл.) Request stop
12:13 Данилівка (Хмельницька обл.) Request stop
12:19 Турівка (Теофипільський р-н) Request stop
12:26 Коровє Request stop
12:35 Теофіполь (Хмельницька обл.) Bus Station ul.Shchorsa, 23
12:43 Підліски, Хмельницька обл Request stop
12:51 Караїна Request stop
13:03 Базалія Request stop
13:14 Богданівка (Хмельницька обл.) Request stop
13:22 Купіль Request stop
13:31 Гайдайки (Khmelnytska obl.) Request stop
13:41 Писарівка (Волочиський р-н) Request stop
13:46 Війтівці (Хмельницька обл.) Request stop
14:01 Бокиївка Request stop
14:55 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
15:00 Хмельницький Bus Station - 2, Shechenko str. 66
Перевізник: ПП «АТП Поділля – Тур»
Додаткова інформація: БАЗ ВХ 0180 АА ATAMAN ВХ 4501 ВМ
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information