Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 388 Praha-Chernivtsi

14:00 Прага Bus Station "Florenc"
18:15 Брно Bus Station "Zvonarka"
19:25 Оломоуц Sladkovskeho 142/37
20:55 Острава Gas station Shell
22:25 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
23:55 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
03:05 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
08:50 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
09:50 Стрий Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
10:40 Долина Bus Station, 1A Shevchenka str.
11:30 Калуш Bus Station, 15 Privokzalna str.
12:20 Івано-Франківськ Bus Station, 30 Zaliznichna str.
13:35 Коломия Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
14:35 Снятин Vinnichenka st. 1
15:30 Чернівці Near bus station, 219 Golovna str.
Перевізник: PKP Denysivka-Plus
Багаж: 1шт. до 50кг-бесплатно, каждый след. 1кг от 30 UAH
Додаткова інформація: Провоз небольших собак разрешен, контактируйте с нашим колл-центром для детальной информации
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 5% Молодежь до 26 лет
5% Пенсионеры от 60 лет
20% Дети 4-12 лет
99% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information