Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 419/2 Kiev - Praha

08:30 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
10:30 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
13:30 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
17:45 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
20:00 Краковець customs (UA-PL)
21:00 Ярослав Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
22:00 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
00:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
02:30 Чеський Тешин customs (CZ-PL)
03:30 Фрідек-Містек Příborská 1000, Opel autosalon
08:00 Брно Bus Station "Zvonarka"
10:00 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: КийПасТранс, ATП-5
Багаж: 1шт. до 20кг(60x40x20)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK или 100 UAH
Додаткова інформація: Разрешена перевозка котов и собак при наличии всех документов (в сезон - информацию нужно уточнять). Доплата - 300 грн.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 50% Дети 5-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information