Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 436 K.Podilskiy - Krakow - Praha

09:00 Камянець-Подільський Bus Station, 19 Knjaziv Koriatovicej str.
10:30 Чортків Bus Station, 22 Kopycinесkastr.
11:14 Теребовля Bus Station, 75 Knyazya Vasylka str.
11:50 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
14:25 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
16:10 Краковець customs (UA-PL)
18:45 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
21:45 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
23:20 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
03:35 Єленя-Гура In front of Bus Station, Aleja Jana Pawla II
04:45 Гаррахов customs (CZ-PL)
05:40 Ліберець Bus Station, pl.4, 885/5 Vaňurova str.
06:40 Млада-Болеслав Bus Station, tř. Václava Klementa 1459
07:40 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: EAST WEST EUROLINES
Багаж: 1шт. до 40кг(60x50x30)-бесплатно, каждый след. от 200 UAH
Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов запрещена.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Группа от 10 чел.
10% Пенсионеры от 55 лет
10% Клиент Инфобус
10% Клиент Инфобус
10% Клиент Инфобус
10% Клиент Инфобус
50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information