Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 436 Praha - Krakow - K.Podilskiy

08:30 Прага Bus Station "Florenc"
09:35 Млада-Болеслав Bus Station, tř. Václava Klementa 1459
10:40 Ліберець Bus Station, pl.4, 885/5 Vaňurova str.
11:35 Гаррахов customs (CZ-PL)
12:20 Єленя-Гура In front of Bus Station, Aleja Jana Pawla II
14:45 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
17:50 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:25 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
22:10 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
02:55 Краковець customs (UA-PL)
04:40 Львів Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8
05:00 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
07:10 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
07:40 Теребовля Bus Station, 75 Knyazya Vasylka str.
08:25 Чортків Bus Station, 22 Kopycinесkastr.
09:55 Камянець-Подільський Bus Station, 19 Knjaziv Koriatovicej str.
Перевізник: EAST WEST EUROLINES
Багаж: 1шт. до 40кг(100x50x30)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK.
Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов запрещена.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Группа от 10 чел.
10% Пенсионеры от 55 лет
10% Клиент Инфобус
10% Клиент Инфобус
10% Клиент Инфобус
10% Клиент Инфобус
50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information