Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 442 Прага-Винница

11:00 Прага Bus Station "Florenc"
13:40 Брно Bus Station "Zvonarka"
14:50 Оломоуц Bus Station, Sladkovského 142/37
16:00 Острава Gas station Shell
17:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
18:50 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
21:15 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera pl.M
01:30 Корчова customs PL-UA
03:30 Краковець customs (UA-PL)
05:30 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
07:30 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
09:00 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
11:00 Вінниця Bus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.
Перевізник: Гречанюк Виктор
Багаж: 1шт. до 30kg(30x60x80)-бесплатно, каждый след. от 100UAH/20PLN
Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов в собранном состоянии разрешена, доплата - уточняйте у диспетчера.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студенты до 25 лет
50% Дети 4-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information