Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 478 Хуст - Хмельницкий

10:00 Хуст Bus Station str. Ivana Franka 118
10:40 Нижній Бистрий Request stop
11:20 Міжгіря Bus Station, 9 Olbrachta str.
11:51 Вишків (Івано-Франківська обл.) Request stop
13:10 Долина Bus Station, 1 Privokzalna str.
14:00 Калуш Bus Station, 15 Privokzalna str.
14:50 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
15:16 Галич Request stop
15:36 Бурштин Request stop
16:01 Рогатин Bus Station, 8 Galytska str.
17:40 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
20:00 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
Перевізник: ПП «АТП Поділля – Тур»
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information