Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 516 Sozopol - Lutsk

13:00 Созопол restaurant Cherno more
13:15 Чорноморець on the route (under the bridge)
13:40 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
14:00 Сарафово bus stop airport
14:20 Поморіє Bus Station in new town
14:30 Ахелой restaurant Black And White
14:35 Равда post, restaurant Tornado
14:40 Несебр Hotel Fiesta Panorama
15:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
15:40 Обзор Bus Station
15:50 Бяла АЗС у дороги
16:00 Камчія fork to Kamchia
16:30 Варна "Poligraphia" bus station
16:50 Св. Константин и Елена Parking near complex
16:55 Сонячний День Bus Station
17:10 Золоті піски Управление
17:20 Кранево "Top Market" bus station
17:30 Албена Bus Station
17:50 Балчик Gas Station "Lafi"
18:30 Каварна route Varna - Durankulak
11:00 Чернівці Korovia village, Hlavnaya str.9, gas station Lukoil
13:00 Чортків Yagolnitska str. Gas Station WOG
14:00 Тернопіль Mykulinetska str, 45B// Shell gas station
17:00 Рівне Makarova str.,23//Shopping Center "Equator"
18:00 Луцьк Chornovola str, 1 //hospital
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information