Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 521 Khmelnytskiy - Vinnytsia

06:05 Хмельницький Bus Station - 2, Shechenko str. 66
06:24 Червона Зірка (Хмельницька обл.) Остановка по требованию
06:32 Пирогівці (Хмельницька обл.) Остановка по требованию
06:41 Голосків (Хмельницька обл.) Остановка по требованию
06:47 Копачівка (Хмельницька обл.) Остановка по требованию
06:54 Шпичинці (Деражнянский р-н) Остановка по требованию
06:59 Теперівка (Хмельницька обл.) Остановка по требованию
07:10 Деражня (Хмельницька обл.) Bus Station
07:23 Кальна (Хмельницька обл.) Остановка по требованию
07:28 Подолянське (Деражнянський р-н) Остановка по требованию
07:33 Згарок (Хмельницька обл.) Остановка по требованию
07:38 Садове (Хмельницька обл.) Остановка по требованию
07:42 Вовковинці (Хмельницька обл.) Остановка по требованию
07:47 Стреків (Хмельницька обл.) Request stop
07:52 Радівці (Хмельницька обл.) Request stop
07:54 Гришки (Хмельницька обл.) Request stop
08:02 Чернелівці (Хмельницька обл.) Request stop
08:07 Клопотівці Request stop
08:09 Вівсяники (Хмельницька обл.) Request stop
08:13 Вінниківці Request stop
08:27 Багринівці Request stop
08:50 Літин Bus Station, 7 Ryadanska str.
09:20 Вінниця Bus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.
Перевізник: ПП «АТП Поділля – Тур»
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information