Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 53 Gorlitz - Munchen (07:30)

07:30 Герлиц Hbf
08:20 Баутцен August-Bebel-Platz
09:35 Дрезден Hbf, Nordseite, Bayrische Str.
10:45 Хемніц ZOB
11:35 Цвиккау Hbh Hst. Nord
12:20 Плауен Waldfrieden
13:35 Байройт Hbf - stan. 5
14:45 Нюрнберг аеропорт Airport
16:10 Ингольштадт Nordbahnhof
17:10 Мюнхен P+R Fröttmaning
17:30 Мюнхен ZOB
Перевізник: Postbus
Багаж: 1шт. до 23кг (74,5x49,5x27,5)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information