Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 53 Munchen - Gorlitz (09:00)

09:00 Мюнхен ZOB
09:30 Мюнхен Fröttmaning P+R Parkplatz
10:35 Ингольштадт Nordbahnhof
12:05 Нюрнберг аеропорт Airport
13:15 Байройт Hbf - stan. 5
14:30 Плауен Waldfrieden
15:15 Цвиккау Hbh Hst. Nord
16:05 Хемніц ZOB
17:15 Дрезден Hbf, Nordseite, Bayrische Str.
18:25 Баутцен August-Bebel-Platz
19:05 Герлиц Hbf
Перевізник: Postbus
Багаж: 1шт. до 23кг (74,5x49,5x27,5)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте