Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 53 Munchen - Gorlitz (11:00)

11:00 Мюнхен ZOB
11:30 Мюнхен Fröttmaning P+R Parkplatz
12:35 Ингольштадт Nordbahnhof
14:05 Нюрнберг аеропорт Airport
15:15 Байройт Hbf - stan. 5
16:30 Плауен Waldfrieden
17:15 Цвиккау Hbh Hst. Nord
18:05 Хемніц ZOB
19:15 Дрезден Hbf, Nordseite, Bayrische Str.
20:25 Баутцен August-Bebel-Platz
21:05 Герлиц Hbf
Перевізник: Postbus
Багаж: 1шт. до 23кг (74,5x49,5x27,5)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте