Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 539 Кошице - Прага (05:00)

05:00 Кошице Bus Station, Stanicne nam. 9
06:10 Рожнява Bus Station
07:05 Римавска-Собота Bus Station
07:50 Лученец Bus Station
08:50 Зволен Bus Station
09:20 Банска-Бистрица Bus Station
10:00 Жьяр-над-Гроном Bus Station
11:10 Нітра Bus Station
12:45 Братіслава Bus Station "Mlynske Nivy"
14:30 Брно Bus Station hotel Grang
17:00 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: Student Agency
Умови повернення: до 12 год. до від'їзду: 75%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information