Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 539 Кошице - Прага (05:50)

05:50 Кошице Bus Station, Stanicne nam. 9
06:25 Пряшів Bus Station
07:15 Левоча Bus Station
07:45 Попрад Bus Station
08:35 Липтовский Микулаш Bus Station
09:05 Ружомберок Bus Station
09:55 Врутки AS, nást. dialkové linky
10:20 Жиліна Bus Station
10:55 Поважска-Бистрица Dom. sluzieb
11:35 Тренчин Bus Station
12:40 Угерске-Градиште Bus Station
14:00 Брно Bus Station hotel Grang
16:30 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: Student Agency
Умови повернення: до 12 год. до від'їзду: 75%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information