Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 539 Прага - Кошице (06:00)

06:00 Прага Bus Station "Florenc"
08:45 Брно Bus Station hotel Grang
11:15 Тренчин Bus Station
12:30 Жиліна Bus Station
13:45 Ружомберок Bus Station
15:05 Попрад Bus Station
16:30 Пряшів Bus Station
17:05 Кошице Bus Station, Stanicne nam. 9
Перевізник: Student Agency
Умови повернення: до 12 год. до від'їзду: 75%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 15% Дети 0-15 лет
15% Студент (ISIC)
15% Студент (Euro26)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information