Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 539 Košice - Praha (21:00)

21:00 Кошице Bus Station, Stanicne nam. 9
21:35 Пряшів Bus Station
23:20 Попрад Bus Station
01:05 Жиліна Bus Station
02:15 Тренчин Bus Station
04:15 Брно Bus Station hotel Grang
06:40 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: Student Agency
Умови повернення: до 12 год. до від'їзду: 75%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information