Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 539 Praha - Košice (07:00)

07:00 Прага Bus Station "Florenc"
09:45 Брно Bus Station hotel Grang
11:00 Угерске-Градиште Bus Station
12:00 Тренчин Bus Station
12:40 Поважска-Бистрица Dom. sluzieb
13:10 Жиліна Bus Station
13:35 Врутки Bus Station
14:25 Ружомберок Bus Station
14:55 Липтовский Микулаш Bus Station
15:40 Попрад Bus Station
16:10 Левоча Bus Station
17:05 Пряшів Bus Station
17:40 Кошице Bus Station, Stanicne nam. 9
Перевізник: Student Agency
Умови повернення: до 12 год. до від'їзду: 75%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 15% Студент (Euro26)
15% Студент (ISIC)
15% Студент (ITIC)
15% Дети 0-15 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information