Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 539 Praha - Košice (19:00)

19:00 Прага Bus Station "Florenc"
21:30 Брно Bus Station hotel Grang
23:25 Тренчин Bus Station
00:25 Жиліна Bus Station
01:25 Ружомберок Bus Station
02:25 Попрад Bus Station
03:35 Пряшів Bus Station
04:00 Кошице Bus Station, Stanicne nam. 9
Перевізник: Student Agency
Умови повернення: до 12 год. до від'їзду: 75%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information