Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 539 Бардеёв - Прага

19:00 Бардеёв Bus Station
20:10 Стара Любовня Bus Station
20:30 Подолинец Bus Station
20:50 Кежмарок Bus Station
21:15 Попрад Bus Station
22:10 Липтовский Микулаш Bus Station
22:35 Ружомберок Bus Station
23:20 Врутки Bus Station
23:50 Жиліна Bus Station
00:30 Поважска-Бистрица Dom. sluzieb
01:15 Тренчин Bus Station
02:25 Угерске-Градиште Bus Station
04:00 Брно Bus Station hotel Grang
06:30 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: Student Agency
Умови повернення: до 12 год. до від'їзду: 75%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information