Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 539 Прага - Кошице (07:50)

07:50 Прага Bus Station "Florenc"
10:35 Брно Bus Station hotel Grang
12:15 Братіслава Bus Station "Mlynske Nivy"
13:30 Нітра Bus Station
14:45 Жьяр-над-Гроном Bus Station
15:25 Банска-Бистрица Bus Station
15:50 Зволен Bus Station
16:50 Лученец Bus Station
17:20 Римавска-Собота Bus Station
18:20 Рожнява Bus Station
19:20 Кошице Bus Station, Stanicne nam. 9
Перевізник: Student Agency
Умови повернення: до 12 год. до від'їзду: 75%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information