Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 540 Амстердам - Прага

13:20 Амстердам P+R Zeeburg
14:00 Утрехт P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
14:50 Роттердам Conradstraat/Weena
15:40 Бреда Central Station - Stationweg
16:40 Ейндховен Hoek PTT, Post Station Weg
17:50 Венло P+R Kaldenkerkerweg near Koel stadium
18:50 Дюссельдорф Hbf., Worringerstr.
19:50 Кельн International bus stop, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (opposite the Koln Arena 2)
20:30 Бонн Thomastrasse
22:35 Франкфурт-на-Майні аеропорт Airport
23:05 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite, Stuttgarter
00:35 Вюрцбург Bismarckstrasse
02:00 Нюрнберг аеропорт Airport
02:20 Нюрнберг ZOB, Bahnhofstr. am Adcom-Center
05:05 Плзень Bus Station, st.Gusova 90
06:30 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: Student Agency
Умови повернення: до 12 год. до від'їзду: 75%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
15% Студент
50% Дети 0-15 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information