Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 540 Praha - Amsterdam

23:00 Прага Bus Station "Florenc"
00:20 Плзень Bus Station, st.Gusova 90
03:05 Нюрнберг ZOB, Bahnhofstr. am Adcom-Center
03:20 Нюрнберг аеропорт Airport
04:25 Вюрцбург Bismarckstrasse
06:05 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite, Stuttgarter
06:35 Франкфурт-на-Майні аеропорт Airport
08:50 Бонн Thomastrasse
09:20 Кельн International bus stop, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (opposite the Koln Arena 2)
10:00 Дюссельдорф Hbf., Worringerstr.
11:05 Венло P+R Kaldenkerkerweg near Koel stadium
12:05 Ейндховен Hoek PTT, Post Station Weg
13:05 Бреда Central Station - Stationweg
13:50 Роттердам Conradstraat/Weena
14:40 Утрехт P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
15:20 Амстердам P+R Zeeburg
Перевізник: Student Agency
Умови повернення: до 12 год. до від'їзду: 75%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
15% Студент
50% Дети 0-15 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information