Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 561 Khmelnytskyy - Slobodka-Smotrychskaya

12:05 Хмельницький Bus Station - 2, Shechenko str. 66
12:16 Хмельницький Kamyanetskaya
12:45 Антонівці (Хмельницька обл.) Request stop
12:53 Правдівка (Хмельницька обл.) Request stop
13:10 Ярмолинці (Хмельницька обл.) Bus Station
13:17 Томашівка (Ярмолинецький р-н) Request stop
13:22 Ясенівка (Хмельницька обл.) Request stop
13:28 Соснівка (Ярмолинецький р-н) Request stop
13:33 Косогірка (Хмельницька обл.) Request stop
13:39 Томашівка (Дунаєвецький р-н) Request stop
13:42 Тинна Request stop
13:49 Лисогірка, Дунаєвецький р-н Request stop
13:55 Рудка (Дунаевєцький р-н) Request stop
14:01 Стара Гута (Дунаєвецький р-н) Request stop
14:07 Балин (Хмельницька обл.) Request stop
14:20 Смотрич (Дунаєвецький р-н) Request stop
14:40 Чорна (Чемеровецький р-н) Request stop
14:50 Слобідка-Смотрицька Request stop
Перевізник: ПП «АТП Поділля – Тур»
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information