Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 562 Slobodka-Smotrychskaya - Khmelnytskyy

05:20 Слобідка-Смотрицька Request stop
05:35 Чорна (Чемеровецький р-н) Request stop
05:55 Смотрич (Дунаєвецький р-н) Request stop
06:07 Балин (Хмельницька обл.) Request stop
06:14 Стара Гута (Дунаєвецький р-н) Request stop
06:21 Рудка (Дунаевєцький р-н) Request stop
06:28 Лисогірка, Дунаєвецький р-н Request stop
06:34 Тинна Request stop
06:40 Томашівка (Дунаєвецький р-н) Request stop
06:47 Косогірка (Хмельницька обл.) Request stop
06:53 Соснівка (Ярмолинецький р-н) Request stop
06:58 Ясенівка (Хмельницька обл.) Request stop
07:02 Томашівка (Ярмолинецький р-н) Request stop
07:11 Ярмолинці (Хмельницька обл.) Bus Station
07:23 Правдівка (Хмельницька обл.) Request stop
07:31 Антонівці (Хмельницька обл.) Request stop
08:05 Хмельницький Bus Station - 2, Shechenko str. 66
Перевізник: ПП «АТП Поділля – Тур»
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information