Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 715 Lviv - Uzhgorod - Sozopol

07:00 Львів Naukova str., 35a, parking near Silpo market
08:00 Стрий Bolekhivska str, 49/ Gas station OKKO
12:00 Ужгород Gagarina str. 101/ Gas station OKKO
12:30 Мукачеве Lavkivska str. 1V/ Gas Station OKKO
05:30 Каварна route Varna - Durankulak
06:10 Балчик Gas Station "Lafi"
06:30 Албена Bus Station
06:40 Кранево "Top Market" bus station
06:50 Золоті піски Управление
07:05 Сонячний День Bus Station
07:10 Св. Константин и Елена Parking near complex
07:30 Варна "Poligraphia" bus station
08:00 Камчія fork to Kamchia
08:10 Бяла АЗС у дороги
08:20 Обзор Bus Station
09:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
09:20 Несебр Hotel Fiesta Panorama
09:25 Равда post, restaurant Tornado
09:30 Ахелой restaurant Black And White
09:40 Поморіє Bus Station in new town
10:00 Сарафово bus stop airport
10:20 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
10:45 Чорноморець on the route (under the bridge)
11:00 Созопол restaurant Cherno more
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information