Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 731 Gorodok - V.Karabchyev - Khmelnytskyy

05:25 Городок, Хмельницька обл Bus Station
05:40 Папірня (Хмельницька обл.) Request stop
05:45 Стара Пісочна Request stop
05:48 Купин Request stop
05:55 Велика Левада Request stop
06:06 Скіпче Request stop
06:25 Великий Карабчіїв Bus Station
06:45 Скіпче Request stop
06:56 Сирватинці Request stop
07:01 Завадинці (Khmelnytska obl.) Request stop
07:10 Велика Яромирка Request stop
07:20 Лісоводи Request stop
07:45 Городок, Хмельницька обл Bus Station
07:54 Жищинці Request stop
08:07 Пільний Олексинець, Хмельницька обл Request stop
08:25 Ярмолинці (Хмельницька обл.) Bus Station
08:39 Правдівка (Хмельницька обл.) Request stop
08:47 Антонівці (Хмельницька обл.) Request stop
08:55 Скарженці, Хмельницька обл Request stop
09:20 Хмельницький Bus Station - 2, Shechenko str. 66
09:25 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
Перевізник: ПП «АТП Поділля – Тур»
Додаткова інформація: ВХ 3089 АМ, ВХ 0370 ВО, ВХ 8841 АС
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information