Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 732 Khmelnytskyy - V.Karabchyev - Gorodok

12:25 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
12:35 Хмельницький Bus Station - 2, Shechenko str. 66
12:48 Хмельницький Kamyanetskaya
12:56 Скарженці, Хмельницька обл Request stop
13:07 Антонівці (Хмельницька обл.) Request stop
13:14 Правдівка (Хмельницька обл.) Request stop
13:31 Ярмолинці (Хмельницька обл.) Bus Station
13:45 Пільний Олексинець, Хмельницька обл Request stop
13:58 Жищинці Request stop
14:10 Городок, Хмельницька обл Bus Station
14:22 Лісоводи Request stop
14:26 Велика Яромирка Request stop
14:32 Завадинці (Khmelnytska obl.) Request stop
14:39 Сирватинці Request stop
14:47 Скіпче Request stop
15:00 Великий Карабчіїв Bus Station
15:10 Скіпче Request stop
15:19 Велика Левада Request stop
15:25 Купин Request stop
15:28 Стара Пісочна Request stop
15:32 Папірня (Хмельницька обл.) Request stop
15:46 Городок, Хмельницька обл Bus Station
Перевізник: ПП «АТП Поділля – Тур»
Додаткова інформація: ВХ 3089 АМ, ВХ 0370 ВО, ВХ 8841 АС
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information