Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 802 837 Stuttgart - Kosice

17:30 Штутгарт ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
18:45 Ульм Hbf. Omnibusbahnhof
20:40 Мюнхен Bus Station "Hackerbrücke"
05:10 Пьештяны Bus Station
05:50 Тренчин Bus Station
06:40 Поважска-Бистрица Bus Station
07:15 Жиліна Bus Station
08:25 Ружомберок Bus Station
08:50 Липтовский Микулаш Bus Station
09:45 Попрад Bus Station
10:10 Левоча Bus Station
11:05 Пряшів Bus Station
11:35 Кошице Bus Station, Stanicne nam. 9
Перевізник: INTERBUS
Багаж: 1шт. 60x90x40 - бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 75%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information