Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 802 846 Гамбург - Кошице

15:00 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
16:45 Бремен ZOB, Internationale
18:45 Ганновер ZOB
20:45 Магдебург ZOB Bussteig 7
04:00 Прага Bus Station "Florenc"
06:30 Брно Bus Station "Zvonarka"
07:50 Тренчин Bus Station
08:30 Поважска-Бистрица Dom. sluzieb
09:10 Жиліна Bus Station
10:10 Ружомберок Bus Station
11:20 Липтовский Микулаш Bus Station
12:00 Попрад Bus Station
12:40 Левоча Bus Station
13:30 Пряшів Bus Station
14:00 Кошице Bus Station, Stanicne nam. 9
Перевізник: INTERBUS
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 75%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information