Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 84 Сантерамо-ин-Колле - Кельн

11:45 Сантерамо-ін-Колле c/o Agip via Gioia
12:25 Ночі Villa Comunale di fronte Orologio
12:40 Путіньяно Via Cappuccini front B.ca Roma
12:55 Турі Largo Marchesale
13:10 Казамассіма V Noicattaro 56 Bar Melior
13:45 Барі Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
14:10 Бітонто Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
14:30 Терліцці Corso Garibaldi
14:40 Руво-ді-Пулья Via De Filippo 2
14:55 Корато Via Andria 90 c/o AGIP
15:15 Андрія Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
16:02 Чериньола Transfer
06:00 Мюнхен P+R Fröttmaning
07:20 Аугсбург P+R-Platz, Oberhausen-Nord
08:30 Ульм Neue Strasse
09:35 Штутгарт аеропорт Airport Busterminal SAB
10:45 Карлсрує Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
11:30 Маннгейм Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
12:15 Дармштадт Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
13:00 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite, Stuttgarter
16:00 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
Перевізник: Marino Autolinee
Багаж: 2шт. до 30кг (140 см)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 70%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 15% Молодежь до 25 лет
15% Пенсионеры от 60 лет
40% Дети 0-11 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information